2024 Rok w doborowym towarzystwie

Utworzono dnia 07.01.2024

Już po raz kolejny chętne osoby z kl. III-VIII na początku 2024 roku wylosowali patrona, który będzie ich orędownikiem u Boga i wsparciem w trudnych chwilach. Za pośrednictwem tego świętego uczniowie zobowiązali się modlić w określonych intencjach każdego dnia przez 12 miesięcy. Tak robiła św. s. Faustyna Kowalska ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, która za wstawiennictwem świętych patronów spodziewała się ogromnej pomocy z nieba.

Zachęcamy jeszcze niezdecydowanych do włączenia się w tę niezwykłą akcję, aby spędzić ten Nowy Rok w doborowym, „iście świętym towarzystwie”. Pamiętajmy, że nasz patron będzie się za nami wstawiał u Boga. Wierzymy, że to będzie doskonałe rozpoczęcie Nowego Roku 2024.

Link: https://www.faustyna.pl/zmbm/patronowie/

Opracowała: Agnieszka Pniewska