Rekrutacja do szkoły ponadpodstawowej

Informator o szkołach ponadpodstawowych województwa lubelskiego na rok szkolny 2024/2025

Rekrutacja do szkoły ponadpodstawowej 2024-2025

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do publicznych szkół ponadpodstawowych na terenie województwa lubelskiego na rok szkolny 2024/2025

Zarządzenie Nr 11/2024 p.o Lubelskiego Kuratora Oświaty z dnia 30 stycznia 2024 roku w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego oraz terminów składania dokumentów na rok szkolny 2024/2025, do publicznych szkół podstawowych dla dorosłych, klas I publicznych szkół ponadpodstawowych, klas wstępnych oraz na semestr pierwszy klas I publicznych branżowych szkół II stopnia i publicznych szkół policealnych, a także do szkół, w których zajęcia dydaktyczno-wychowawcze rozpoczynają się w pierwszym powszednim dniu lutego 2025 r., na terenie województwa lubelskiego.

Terminy postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów dla kandydatów do szkół publicznych:

Załącznik Nr 1 – czteroletniego liceum ogólnokształcącego, pięcioletniego technikum, trzyletniej branżowej szkoły I stopnia, klasy wstępnej, oddziału przygotowania wojskowego.
Załącznik Nr 2 – szkoły podstawowej dla dorosłych oraz liceum ogólnokształcącego dla dorosłych.
Załącznik Nr 3 – branżowej szkoły II stopnia oraz szkoły policealnej.

ZAŁĄCZNIKI: