Dziękujemy za wsparcie

Utworzono dnia 22.01.2024

Druga edycja „Szkoły Pełne Talentów” już za nami. Dzięki zainteresowaniu Rodziców naszej placówki udało nam się zebrać łącznie 745 talenciaków, które mogliśmy wymienić na nagrody.

Zamieniliśmy 450 punktów na zestaw do nauki ułamków.

Zestaw edukacyjny, który pomoże uczniom lepiej zrozumieć temat ułamków. Dzięki temu nauka matematyki stanie się łatwiejsza i bardziej interesująca!
Ułamkowe koło – 9 kolorowych kół wykonanych z przezroczystego plastiku, podzielonych na części (ułamki 1/2 - 1/12). 51 elementów umieszczonych w solidnym, plastikowym pojemniku. Ułamkowy kwadrat – 9 kolorowych kwadratów wykonanych z przezroczystego plastiku, podzielonych na części (ułamki 1/2  - 1/12).
  Bardzo dziękujemy Państwu za wyżej opisaną pomoc, bo to dzięki Waszym talenciakom udało się poszerzyć zasoby naszej szkoły.

Szkolny Klub Wolontariusza

Dziękujemy za wsparcie