Dzień Bezpiecznego Internetu 2024

Utworzono dnia 07.04.2024

Dnia 4 kwietnia 24 r. w naszej szkole podsumowaliśmy działania na rzecz Bezpiecznego Internetu. Jak co roku dużo się działo. Miesiące: luty i marzec w naszej szkole to terminy, które poświęcamy szczególnie bezpieczeństwu w Internecie. Wolontariuszki: Maja, Alicja, Kaja, Nadia, Aleksandra, Lena, Zuzanna przeprowadziły ciekawe zajęcia w klasach I – III. W klasach młodszych odbyły się także zajęcia online na temat „ochrona danych i wizerunku w sieci”. W ramach projektu: klikam z głową w klasie VIII odbyły się także zajęcia na temat: „Ochrona danych i wizerunku w sieci”. Z okazji Dni Bezpiecznego Internetu gościliśmy w naszej szkole Panie z Biblioteki Pedagogicznej w Łukowie, które przeprowadziły interesujące zajęcia w niektórych klasach. Uczniowie byli bardzo zaciekawieni i zadowoleni. Dziękujemy za wsparcie.

W ramach przeprowadzonych działań w ramach bezpieczeństwa w internecie odbyły się konkursy. I to właśnie ich podsumowanie wywołało najwięcej emocji.
W konkursie na najlepszego informatyka w szkole uczniowie musieli wykazać się wiedzą na temat budowy i działania komputerów oraz wykonać zadania praktyczne, które wymagały umiejętności edycji tekstu, programowania, tworzenia wykresów oraz edycji obrazów. Dla klas młodszych dedykowany był konkurs na dwustronną zakładkę oraz na mem. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

Dzień Bezpiecznego Internetu 2024

Utworzono dnia 07.04.2024, 23:52