„Kolędy czas / Christmas time”

Utworzono dnia 11.12.2023

7 grudnia uczniowie z Zespołu Szkół w Dąbiu wzięli udział w  Przeglądzie Kolęd i Piosenek Świątecznych w Zespole Szkół w Zalesiu pt. „Kolędy czas / Christmas time”.

Naszą szkołę reprezentowali:

Jan Czubaszek  i Gabriela Rabek w duecie -  klasa 1

Natan Galicki - klasa 1

Hubert Goławski i Amelia Bańkowska w duecie – klasa 2

Nina Czubaszek i Marcelina Grzymała w duecie – klasa 3

Uczniowie przepięknie zaprezentowali się na scenie śpiewając świąteczne utwory i otrzymali nagrody ufundowane przez licznych sponsorów. Organizatorzy nie przywidzieli miejsc, dzięki czemu wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniałe nagrody. Dla dzieci było to duże przeżycie, a jednocześnie  okazja do pokazania swoich talentów, ale również możliwość budowania pewności siebie i zdobywania doświadczeń scenicznych.

Dziękujemy rodzicom występujących uczniów za pomoc w organizacji występu.

Uczniów do Przeglądu Kolęd i Piosenek Świątecznych przygotowały: Iwona Czajka, Edyta Kalińska, Marta Kulik

Opracowała: Marta Kulik

„Kolędy czas / Christmas time”

Utworzono dnia 11.12.2023, 22:35