Laureat konkursu biblijnego

Utworzono dnia 27.03.2024

„Na początku było Słowo,

A Słowo było u Boga

I Bogiem było Słowo” (J 1,1)

To początek Ewangelii wg św. Jana. Treść tego orędzia ewangelicznego poznali uczniowie z kl. VII, którzy w lutym 2024 roku brali udział w VIII Diecezjalnym Konkursie Biblijnym.

23 marca 2024 roku podczas uroczystego  spotkania  z biskupem Kazimierzem Gurdą i biskupem pomocniczym Grzegorzem Suchodolskim wręczone zostały dyplomy i nagrody młodym biblistom. Najlepiej działalność Jezusa Chrystusa, głoszącego Dobrą Nowinę o zbawieniu opisaną przez Jana Ewangelistę, poznał Gabriel Głuchowski, który zdobył I miejsce w naszej szkole.

Gabrielowi gratulujemy i zachęcamy do dalszego pogłębiania Słowa Bożego i postępowania według Niego.

Opracowała: Agnieszka Pniewska

Laureat konkursu biblijnego