Utworzono dnia 11.12.2023

Wszystkie dzieci Mikołaja kochają,
Wszystkie dzieci na niego czekają,
Moc prezentów każdemu przyniesie,
Każde dziecko z prezentów się cieszy.

Imieniny świętego Mikołaja są co roku doskonałą okazją do oderwania się od rutynowego szkolnego planu dnia. Dla wielu uczniów mikołajki to jeden
z najprzyjemniejszych dni w trakcie szkolnego roku. W tym roku wyjątkowo za oknem panowała typowo zimowa aura. Tego dnia dzieci ubrały się na czerwono i założyły mikołajkową czapkę.

Zgodnie z tradycją 6 grudnia wszystkie dzieci spotkały się ze świętym Mikołajem. Święty Mikołaj wraz z asystą mikołajowych pomocników zawitał w szkolne progi i oprócz worka pełnego prezentów  przywiózł ze sobą dużo uśmiechu i radości. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i nauczycieli w szkole. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim osobiście wręczył prezenty. Nie obyło się również bez wspólnego zdjęcia z Mikołajem dla upamiętnienia tego wydarzenia.

Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła dzieciom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczniów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z odwiedzin Mikołaja.

Utworzono dnia 12.12.2023, 03:20