Podziękowanie z Kancelarii Prezydenta RP

Utworzono dnia 29.10.2022

Miło nam poinformować, że do naszej szkoły dotarła przesyłka z Kancelarii Prezydenta RP.

W liście skierowanym do społeczności szkolnej czytamy:

„Szanowni Państwo! Serdecznie dziękujemy za udział w Narodowym Czytaniu Ballad i romansów. Bardzo się cieszymy, że wszyscy razem współtworzyliśmy to wspaniale wydarzenie, które miało tak wielki zasięg. Jesteśmy pod wrażeniem Państwa zaangażowania, dzięki któremu Narodowe Czytanie znów sprawiło wiele radości i dowiodło, że klasyka polskiej literatury pozostaje dla nas wciąż żywa i inspirująca i że nasz literacki kanon niezmiennie nas jednoczy. […]”.

Na pamiątkę wspólnej lektury nasza szkoła otrzymała również okolicznościowy egzemplarz Ballad i romansów, wzbogacony ilustracjami, które powstały na Narodowe Czytanie 2022.

Utworzono dnia 31.10.2022, 00:32