„Pomóż Ocalić Życie Bezbronnemu”

Utworzono dnia 14.04.2024

Pod takim hasłem Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka z okazji 25-lecia swego istnienia w 2024 roku ogłosiło XX Jubileuszową Edycję Ogólnopolskiego konkursu dla młodzieży. Jego celem było rozwijanie wśród młodzieży wrażliwości na wartość życia człowieka. Konkurs ten przebiegał w 3 kategoriach: literackiej, plastycznej i multimedialnej. Na konkurs wpłynęło ponad 1000 zgłoszeń z całej Polski. Wzięli w nim udział również uczniowie z naszej szkoły. W kwietniu 2024 podsumowano to przedsięwzięcie i ogłoszono wyniki. Uczestnicy otrzymali piękne dyplomy i drobne upominki.

Naszym uczniom dziękuję za wysiłek, poświęcony czas i przygotowanie ciekawych prac.

Opracowała:  Agnieszka Pniewska

„Pomóż Ocalić Życie Bezbronnemu”

Utworzono dnia 14.04.2024, 20:45