ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

Utworzono dnia 27.11.2023

21 listopada 2023r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Tego dnia wszyscy traktowaliśmy się wyjątkowo i miło. Uczniowie ubrani na żółto byli zwolnieni przez nauczycieli z pytania. W tym szczególnym dniu wśród pracowników szkoły oraz uczniów wybieraliśmy tych najżyczliwszych. Każdy uczeń oraz pracownik głosowali na tę wyjątkową osobę. Po jawnym przeliczeniu głosów ogłoszono wyniki. Najżyczliwszym Pracownikiem naszej szkoły okazał się Pan Łukasz, nasz kreatywny kucharz, a Najżyczliwszą Uczennicą – Amelia Bareja, uczennica klasy IV. Poza tym na drzwiach gabinetów i pracowni znajdowały się życzliwe hasła i pozdrowienia, a także słowa wdzięczności i podziękowań, które każdy mógł je zerwać dla siebie, gdy tego potrzebował lub zerwać dla kogoś, komu chciał wręczyć.

Dzień Życzliwości to przyjemny dzień. Pełen dobrych słów, czynów i uśmiechów. Postarajmy się, by kolor radości i życzliwości dla innych stale gościł w naszych sercach, słowach i czynach.

Opracowanie i realizacja:

Monika Machal