"Szafowanie dla Wojtusia"

Utworzono dnia 18.11.2022

​​              Gmina Łuków, tym samym i nasza szkoła, przyłączyliśmy się do akcji charytatywnej. Akcja polega na zbiórce używanej czystej odzieży, obuwia, tekstyliów (szczegóły na plakacie), po sprzedaży których środki zostaną przekazane na konto pomocy choremu Wojtusiowi z Gołaszyna. Dedykowane worki, wolontariusze z naszej szkoły, przekazują Państwu, aby wesprzeć akcję na tyle, ile kto będzie mógł.

W  dniu 26 listopada worki zostaną zebrane ze wszystkich posesji na terenie Gminy Łuków.
Na załączonym plakacie jest również adres zbiórki dla Wojtusia na stronie Fundacji Siepomaga, gdyby ktoś chciał wesprzeć dziecko finansowo.

Prosimy o wsparcie akcji