Wycieczka do Siedlec kl. I i II

Utworzono dnia 13.03.2024

12 marca 2024 roku uczniowie z klasy 1 i 2 wybrali się na wycieczkę do Siedlec. Najpierw dzieci obejrzały film pt. „Emma i czarny jaguar”. Film przedstawiał niezwykłą relację, która łączyła dziewczynkę i  czarnego jaguara. Połączeni zdumiewającą więzią przyjaciele, dali  wszystkim niezapomnianą lekcję zaufania, szacunku i ekologii oraz pokazali, że przyszłość planety i ochrona dóbr naturalnych jest  w naszych rękach. Później uczniowie mogli spożytkować pokłady energii na Sali zabaw „Młynek”. Spędzili czas na różnorodnych atrakcjach. Skakali na trampolinach, ślizgali się na zjeżdżalniach. Energicznej i radosnej zabawie nie było końca. Uczniowie zmęczeni, ale szczęśliwi wyruszyli w drogę powrotną. Ostatnim przystankiem był wspólny posiłek w restauracji McDonald's. Wycieczka była pełna wrażeń i zabawy. Zarówno film "Emma i Czarny Jaguar", sala zabaw, jak i wspólny posiłek w McDonald's sprawiły, że dzień był niezapomniany. Warto powtórzyć tę przygodę!

Opracowała: Edyta Kalińska

Wycieczka do Siedlec kl. I i II