Zabawa Karnawałowa 2024

Utworzono dnia 31.01.2024

Karnawał to okres zimowych balów. Po ciężkiej pracy w I semestrze uczniowie naszej szkoły zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej – tzw. ,,Choinki”, która odbyła się przed feriami w czwartek 25.01.2024 r. Uczniowie bawili się w dwóch turach. Dzieci z klas I-III bawiły się w godzinach przedpołudniowych, a ich zabawę prowadziły dwie sympatyczne animatorki Kasia i Zuzia wraz z panem Grajkiem. W rytmie najnowszych hitów i piosenek dziecięcych przygotowały wesołe tańce, układy taneczne, gry, konkursy i wspólne zabawy dla wszystkich dzieci i wychowawców. Dziewczynki z klasy III zaprezentowały się w tańcu, do którego same przygotowały choreografię.  Zaś po południu dla uczniów klas IV- VIII imprezę prowadził Dj. W sali gimnastycznej podczas pląsów było bardzo kolorowo i wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Zarówno młodsi, jak i starsi bawili się w rytmie ulubionej muzyki. W czasie przerwy uczniowie mogli w klasach posilić się przygotowanym przez rodziców poczęstunkiem.

Dziękujemy dzieciom za aktywny udział oraz wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu imprezy choinkowej.

Jaraszek Dorota

Zabawa Karnawałowa 2024